FP3LDSD01M8

FP3LDSD01M8

Сүрөт шилтеме үчүн, чыныгы сүрөттү алуу үчүн биз менен байланышыңыз

Өндүрүүчү бөлүгү

FP3LDSD01M8

Өндүрүүчү
Belden
Description
FXPC OM3 LC_DX SC_DX 1.8M
Категория
кабелдик агрегаттар
Үй-бүлө
оптикалык була кабелдери
Сериялар
*
Кампада
3746
Datasheets Online
-

Сурамжылоо

Техникалык шарттар

  • сериясы:*
  • пакет:Bulk
  • бөлүгү абалы:Active
  • 1 туташтыргыч:-
  • 2-туташтыргыч:-
  • кабелдин диаметри:-
  • кабелдик түрү:-
  • Өзгөчөлүктөрү:-
  • була түрү:-
  • узундугу - жалпы:-
  • түрү:-
  • рейтингдер:-

Сиз үчүн сунуш

1062250027

1062250027

Woodhead - Molex

FIBER OPTIC CBL MPO-MPO OM3 50M

Кампада: 311

$385.83000

F62ELLNLNSNM050

F62ELLNLNSNM050

Panduit Corporation

2-FIBER OM1 1.6MM JACKET PATCH C

Кампада: 978

$112.37000

FXURPENENYNF024

FXURPENENYNF024

Panduit Corporation

OM3 24-FIBER, INTERCONNECT, PLEN

Кампада: 197

$658.96000

FWTRP7N7NLNF071

FWTRP7N7NLNF071

Panduit Corporation

OM5+ 12F INTERCONN OFNP PANMPO F

Кампада: 171

$816.22000

933M-2-1-00500

933M-2-1-00500

CnC Tech

FIBER OPTIC CBL ST-ST DUPLEX 5M

Кампада: 5 263

$20.90000

FX2ERLNLNSNM006

FX2ERLNLNSNM006

Panduit Corporation

OM3 2 FIBER 1.6MM JACKET PATCHCO

Кампада: 2 460

$48.78000

FWTYL7575KAM062

FWTYL7575KAM062

Panduit Corporation

OM5 SIG CORE 12F TRUNK LSZH

Кампада: 57

$1921.89000

FZ8RPJNJNYNF018

FZ8RPJNJNYNF018

Panduit Corporation

OM4 8-FIBER, INTERCONNECT, PLENU

Кампада: 312

$383.77000

FWUYL7575LAM080

FWUYL7575LAM080

Panduit Corporation

OM5 SIG CORE 24F TRUNK LSZH

Кампада: 28

$4158.21000

F623RSNSNSNM044

F623RSNSNSNM044

Panduit Corporation

OM1 2 FIBER 3MM JACKET PATCHCORD

Кампада: 1 568

$95.64000

Top