FM3MMB2061M

FM3MMB2061M

Сүрөт шилтеме үчүн, чыныгы сүрөттү алуу үчүн биз менен байланышыңыз

Өндүрүүчү бөлүгү

FM3MMB2061M

Өндүрүүчү
Belden
Description
FMT OM3 MPO12(M-M) B 24F 61M
Категория
кабелдик агрегаттар
Үй-бүлө
оптикалык була кабелдери
Сериялар
*
Кампада
157
Datasheets Online
-

Сурамжылоо

Техникалык шарттар

  • сериясы:*
  • пакет:Bulk
  • бөлүгү абалы:Active
  • 1 туташтыргыч:-
  • 2-туташтыргыч:-
  • кабелдин диаметри:-
  • кабелдик түрү:-
  • Өзгөчөлүктөрү:-
  • була түрү:-
  • узундугу - жалпы:-
  • түрү:-
  • рейтингдер:-

Сиз үчүн сунуш

FXURPEN74YNF005

FXURPEN74YNF005

Panduit Corporation

OM3 24-FIBER, INTERCONNECT, PLEN

Кампада: 209

$621.21000

FWUYL7575KAM082

FWUYL7575KAM082

Panduit Corporation

OM5 SIG CORE 24F TRUNK LSZH

Кампада: 28

$4235.62000

N458-001-62

N458-001-62

Tripp Lite

FIBER OPTC CBL LC-SC DUPLX 305MM

Кампада: 3 490

$34.38000

2-5504971-2

2-5504971-2

TE Connectivity AMP Connectors

FIBER OPTIC CBL SC-SC DUPLEX 60M

Кампада: 578

$190.17000

N368-01M

N368-01M

Tripp Lite

FIBER OPTIC CBL LC-ST DUPLEX 1M

Кампада: 4 504

$24.42000

FXURPEN74XNF025

FXURPEN74XNF025

Panduit Corporation

OM3 24-FIBER, INTERCONNECT, PLEN

Кампада: 196

$712.02000

F62ELLNLNSNM017

F62ELLNLNSNM017

Panduit Corporation

2-FIBER OM1 1.6MM JACKET PATCH C

Кампада: 2 055

$63.25000

FX8RP7NUSQNF051

FX8RP7NUSQNF051

Panduit Corporation

OM3 8 FIBER ROUND HARNESS PLENUM

Кампада: 231

$561.07000

FWTYL7575LAM066

FWTYL7575LAM066

Panduit Corporation

OM5 SIG CORE 12F TRUNK LSZH

Кампада: 54

$2007.82000

FZ8RLJNJNYNM011

FZ8RLJNJNYNM011

Panduit Corporation

OM4 8-FIBER, INTERCONNECT, LSZH,

Кампада: 281

$426.87000

Top